telefon:     +48 77 54 54 139
e-mail:     info@multi-leasing.pl

Misja

CENIMY TWÓJ CZAS I TWOJE PIENIĄDZE

  • Pierwszy krok już za Tobą – Znalazłeś Multi-LEASING, my nie odeślemy Cię do okienka. Z nami sfinansujesz zakup samochodu czy maszyny od A do Z.

Naszą misją jest bezpośrednie, jak najszybsze dotarcie do klienta z ofertą finansowania zakupu dowolnej rzeczy, która może być przedmiotem leasingu lub kredytu.

  • Krok drugi – W najwygodniejszy dla siebie sposób znajdujesz z nami najtańszą i najlepiej dopasowaną ofertę kredytu bądź leasingu.

Współpracując z najlepszymi  dobieramy finansowanie najtańsze i najbardziej dopasowane do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. Przede wszystkim w procedurach uproszczonych. Ofertę można sprawdzić za pomocą kalkulatorów na stronie, zapytanie ze strony lub kontaktując się z doradcą Multi-LEASING (infolinia, GG). Dla Twojej wygody pracujemy od 9 do 22ej.

  • Krok trzeci – Nie odchodząc od komputera składasz wniosek w procedurze uproszczonej.
    Jak złożyć wniosek?

Umożliwiamy złożenie wniosku w dogodnej formie. Może to być zarówno wykorzystanie przez Państwa wniosków on line na naszej stronie, ale i przekazanie nam wszystkich wymaganych informacji telefonicznie. Wygodne jest także przesłanie skanów dokumentów na nasz mail. Dzięki naszemu doświadczeniu wniosek przygotowujemy zawsze tak, aby mieć jak największą pewność jego pozytywnej oceny przez bank czy leasingodawcę. Odpowiedź mamy nawet w 2 godziny, a maksymalnie w ciągu jednego dnia.

  • Krok czwarty – podpisujesz umowę kredytową bądź leasingową u jednego z naszych Partnerów w całym kraju.

Sprawdź nas i przekonaj się, że ŁATWIEJ SIĘ NIE DA.


Wykonanie strony: MkDes